fbpx

Verta žinoti

Pastaruoju metu toks jausmas, kad maisto kainos auga kiekvieną dieną, todėl dažnam iš mūsų kyla noras apsirūpinti maisto produktais patiems. Dažniausiai žmonės pasirenka auginti patys būtent daržoves. Bet ką daryti jeigu neturite žemės sklypo, o augalus vistiek norisi auginti? Išeitis yra – dalį daržovių galima auginti bute, balkone, garaže ar net rūsyje. Tam puikiai gali pasitarnauti hidroponinė sistema. Kas ta hidroponinė sistema ir kokie jos pranašumai?

Hidroponika – DIY hidroponinę sistemą namie ofise

Plačiau-> 

Hidroponika – DIY hidroponinę sistemą namie ofise su užuolaidomis
Hidroponika – DIY hidroponinę sistemą namie ofise su užuolaidomis

Kelionės atstumas nuo Vilniaus miesto centro iki Naujosios Vilnios 11.3 km. Važiuojant vidutiniu 15 km/val. greičiu (nesustojant) maršrutą galima įveikti per 45 min. Su sustojimais kelionė gali trukti 1-2 val. į vieną pusę, priklausomai nuo pasirinktų lankytinų vietų ir poilsio trukmės. Abipusės kelionės trukmė – iki 4 val. 

 Lietuvos dviračių takai: N. Vilnia – Centras

Plačiau-> 

Lietuvos dviračių takai N. Vilnia – Centras_2
Autorius: Duper.lt

Šiuolaikinis žmogus vis labiau atsisuka į gamtą ir bando sau padėti natūraliais būdais. Vienas iš jų – eterinių aliejų naudojimas. Jie dabar išgyvena savo “aukso amžių“, nes yra vartojami įvairiose gyvenimo srityse : grožio procedūroms, masažams, oro valymui. Ir svarbiausia – tai tikras, natūralus įrankis imuniteto stiprinimui. Eterinių aliejų stebuklinga galia patikėjo ir lietuviai, nes jų naudojimas ir pardavimas pastaraisiais metais labai išaugo. Taigi, kokie eteriniai aliejai  yra populiariausi lietuvių tarpe?

5 mėgstamiausi eteriniai aliejai Lietuvoje : kaip ir kur juos naudoti?

Plačiau-> 

Ar eteriniai aliejai tinka nėštumo metu

Dažnai sulaukiame daugybės klausimų apie eterinių aliejų naudojimą nėštumo ir žindymo metu. Šiame straipsnyje detaliau aprašysime kurie eteriniai aliejai tinkami abiem atvejais.

Ar eteriniai aliejai tinkami naudoti nėštumo ir žindymo metu? 

Plačiau-> 

Ar eteriniai aliejai tinka naudoti nėštumo metu
Ar eteriniai aliejai tinka naudoti nėštumo metu?
Mūsų augintiniai yra mūsų šeimos nariai, todėl nenuostabu, kad norime jiems visko kas geriausia. Jeigu mėgstate naudoti eterinius aliejus niekad nepagalvojote ar tai saugu jūsų šuniui ar katei? Saugu? Ir taip, ir ne Kokie eteriniai aliejai yra saugūs naudoti naminiams gyvūnams? Plačiau-> 
Ar eteriniai aliejai tinka šunims
Eteriniai aliejai augintiniams

Kodėl FM moduliatoriaus garsas nekokybiškas ? Įjungus FM moduliatorių girdisi pašaliniai garsai? „Čirškia garsas“? Girdimi triukšmai neleidžia mėgautis muzika? Kaip tinkamai sukonfigūruoti FM transmiterį (siųstuvą)? O gal muzika per FM moduliatorių išvis negroja?

5 priežastys kodėl FM moduliatoriaus garsas nekokybiškas

Plačiau-> 

Kelionė prasideda nuo Lietuvos Energetikos muziejaus Vilniuje ir tęsiasi iki Senųjų Trakų bažnyčios. Bendras kelionės atstumas 42.6 km. Važiuojant vidutiniu 15 km/val. greičiu (nesustojant) maršrutą galima įveikti per 2 val. 50 min. Galima rinktis ir trumpesnį šio maršruto variantą – 16.3 km.

Lietuvos dviračių takai: Vilnius – Trakai – Senieji Trakai

Plačiau-> 

Senasis Vilniaus kelias
Senasis Vilniaus kelias

Nutrūko Xiaomi Mi band dirželis, o gal pametėte įkroviklį ir nepamenate koks Jūsų Xiaomi išmaniosios apyrankės modelis? Mes Jums padėsime! Žemiau pateikėme visą reikalingą informaciją su nuotraukomis kaip atskirti Xiaomi Mi Band išmaniosios apyrankės modelį.

Kaip atskirti turimos Xiaomi Mi Band išmaniosios apyrankės modelį?

Plačiau-> 

Xiaomi Mi Band išmaniųjų apyrankių skirtumai
Xiaomi Mi Band išmaniųjų apyrankių skirtumai

Kelionės atstumas nuo Rūtos Sakalienės sodybos iki Margionių ir atgal 31.7 km. Važiuojant vidutiniu 15 km/val. greičiu (nesustojant) maršrutą galima įveikti per 2 val. 10 min. Su sustojimais kelionė gali trukti 4-5 val., priklausomai nuo pasirinktų lankytinų vietų ir poilsio trukmės.

Lietuvos dviračių takai: Marcinkonys – Margionys – Marcinkonys

Plačiau-> 

Lietuvos dviračių takai Rūtos Sakalienės sodyba
Rūtos Sakalienės sodyba

Kelionės atstumas nuo Kutiškų iki Kurtuvėnų 42.5 km. Važiuojant vidutiniu 15 km/val. greičiu (nesustojant) maršrutą galima įveikti per 2 val. 50 min. Su sustojimais kelionė gali trukti 4-5 val., priklausomai nuo pasirinktų lankytinų vietų ir poilsio trukmės.

Lietuvos dviračių takai: Kutiškiai – Šiauliai – Bubiai – Kurtuvėnai

Plačiau-> 

Lietuvos dviračių takai Kutiškiai Bubiai_2
Bubių tvenkinys

Kuomet atsibosta tūnoti tarp keturių sienų metas sėsti ant dviračio ir lėkti Neries pakrante ir išsimaudyti ežere arba upėje.
Jeigu su savimi nepasiėmėte dviračio – nebėda. Vingio parke dviratį galite išsinuomoti ir įveikti bent dalį šio maršruto.
Kelionės atstumas – 20.7 km.

Lietuvos dviračių takai: Vingio parkas – Žalieji ežerai (Vilnius)

Plačiau-> 

Žvėrynas dviračių takas I
Žvėrynas – dviračių takas

Ar esate kada važiavę dviračiu pajūryje ir girdėję jūros bangų bei pušų ošimą? Dar ne? Gal jau metas išbandyti? Sėskime ant dviračio ir išbandykime šį dviračių taką tarp Palangos ir Klaipėdos!
Neturite dviračių? Nebėda – juos galite išsinuomoti tiek Palangoje tiek Klaipėdoje.
Kelionės atstumas – 26.4 km.

Lietuvos dviračių takai: Palanga – Klaipėda

Plačiau-> 

Palanga Klaipėda Olando kepurės skardis
Olando kepurės skardis
Daržovių pasirinkimas turguje bei parduotuvėje yra gausus, tačiau jeigu skaitote šį straipsnį Jums jau kilo noras pasidomėti, kaip tos daržovės buvo užaugintos… Turbūt jau žinote, kad kuo iš tolimesnės šalies atvežtos daržovės ar vaisiai, tuo daugiau chemikalų bus ant jų, siekiant išlaikyti šviežumą. Ar kada kilo idėja užsiauginti nors ir mažą, tačiau SAVO derlių be jokių organizmui pavojingų trašų bei kitų chemikalų?

Kaip užsiauginti daržoves bute?

Plačiau-> 
Augalų auginimas namuose
Augalų auginimas namuose

Keliauti su dviračiu ir atrasti nepažintas ar aplankyti jau žinomas vietas gali būti tikras malonumas! Dviratis vasarą yra viena iš patraukliausių ir ekologiškiausių transporto priemonių. Kodėl verta naudoti telefono laikiklį dviračiui? Pritvirtinus ant dviračio telefono laikiklį, kelionė gali būti ypač patogi ir maloni ne tik keliaujant jau pažįstamais keliais ir takeliais, bet ir atrandant naujas vietoves.

Kaip išsirinkti geriausią laikiklio modelį?

Plačiau-> 

Populiariausias telefono laikiklis_1

Difuzoriaus pasirinkimas gali būti iššūkiu net tikram eterinių aliejų fanui. Kokia turi būti vandens talpykla? Ar geriau vienas didelis ar 2 maži? Ar saugu difuzorių naudoti mažiems vaikams? Ar yra kokybiškų difuzorių iš ekologiško plastiko?

Kaip išsirinkti geriausią difuzorių aromaterapijai? Plačiau-> 

kaip issirinkti difuzoriu

Kokios spalvos populiariausios šiais metais? Ar vis dar dominuoja ryškios vasariškos spalvos, tokios kaip violetinė, raudona, žalia, geltona, oranžinė, rožinė?

Į ką dar svarbu atkreipti dėmesį renkantis stiliaus aksesuarą šiltuoju metų laiku?

Plačiau-> 

Xiaomi Mi Band vasaros spalvų kolekcija_5

Vasarą saulė taip vilioja pasišildyti jos spinduliuose! Kad ir kaip nemėgstame saulės nudegimų, tačiau kartais saulė ima ir per stipriai ,,pabučiuoja“ net ir patį atsargiausią žmogų. Blogiausia, kai saulės nudegimas atsiranda pačioje atostogų pradžioje, ir nudegimų gydymas atima poilsio malonumą.

Kaip padėti jautriai, iki raudonumo įkaitusiai ir niežtinčiai odai? 

Plačiau->

Jei jaučiate, jog ,,kimba“ liga, siūlome nebėgti iš karto į vaistinę, o pasitelkti natūralų ir veiksmingą gydymosi būdą. Eteriniai aliejai nuo senų laikų žinomi ir vertinami dėl savo puikių gydomųjų savybių. Kiekvieno eterinio aliejaus paskirtis yra unikali. Pasirinkus teisingą eterinį aliejų galima atsikratyti daugybės skirtingų negalavimų.

Eteriniai aliejai gali būti garinami tiesiogiai arba difuzoriaus pagalba… Plačiau-> 

Ar yra tekę drėkinti rankšluosčius ir juos išdėlioti kambariuose, norint pakelti drėgmės lygį? O gal paliekate atidarytą akvariumo dangtį ar atvirą vandens indą? Tačiau, jei ieškote patogesnio ir elegantiškesnio būdo, turbūt jau žinote apie oro drėkintuvus, ar kitaip sakant- difuzorius. Jų būna tiek daug ir tokių įvairių, jog pasirinkti ne visada lengva:             Su filtru ar be filtro?             Su mini USB ar su kištuku į rozetę?             100 ml ar 3 l talpos?             Šaltų garų? Ultragarsinį? Karštų garų? O gal drėkintuvą – oro … Plačiau->

         Jeigu skaitote šį tekstą, turbūt jau teko girdėti apie inžinerinį stebuklą, kurio pagalba galima per automobilio kolonėles klausytis muzikos tiesiai iš Jūsų telefono arba USB atminties rakto? Į saują telpančio prietaiso pagalba Jūs galite net ir 1989 m. automobilyje klausytis muzikos iš Youtube.

         Taigi, norint klausytis savo mėgstamos muzikos …  Plačiau->

        Vairavimo metu laikyti telefoną rankoje naudojantis GPS ar kalbant telefonu – blogas pasirinkimas, gresiantis ne tik bauda, bet ir nelaimingu eismo įvykiu. Todėl vienareikšmiškai sakome, jog telefono laikiklis būtinas kiekviename automobilyje. Jis važiuojant kelyje padės išlikti budriam, neišklysti iš norimo maršruto, susisiekti su žmonėmis ir išspręsti nemažai kitų užduočių…  Plačiau->

 

PREKIŲ KREPŠELIS

close