fbpx

Verta žinoti

Jei jaučiate, jog ,,kimba“ liga, siūlome nebėgti iš karto į vaistinę, o pasitelkti natūralų ir veiksmingą gydymosi būdą. Eteriniai aliejai nuo senų laikų žinomi ir vertinami dėl savo puikių gydomųjų savybių. Kiekvieno eterinio aliejaus paskirtis yra unikali. Pasirinkus teisingą eterinį aliejų galima atsikratyti daugybės skirtingų negalavimų.

Eteriniai aliejai gali būti garinami tiesiogiai arba difuzoriaus pagalba… Plačiau-> 

Ar yra tekę drėkinti rankšluosčius ir juos išdėlioti kambariuose, norint pakelti drėgmės lygį? O gal paliekate atidarytą akvariumo dangtį ar atvirą vandens indą? Tačiau, jei ieškote patogesnio ir elegantiškesnio būdo, turbūt jau žinote apie oro drėkintuvus, ar kitaip sakant- difuzorius. Jų būna tiek daug ir tokių įvairių, jog pasirinkti ne visada lengva:

            Su filtru ar be filtro?

            Su mini USB ar su kištuku į rozetę?

            100 ml ar 3 l talpos?

            Šaltų garų? Ultragarsinį? Karštų garų? O gal drėkintuvą – oro … Plačiau->

         Jeigu skaitote šį tekstą, turbūt jau teko girdėti apie inžinerinį stebuklą, kurio pagalba galima per automobilio kolonėles klausytis muzikos tiesiai iš Jūsų telefono arba USB atminties rakto? Į saują telpančio prietaiso pagalba Jūs galite net ir 1989 m. automobilyje klausytis muzikos iš Youtube.

         Taigi, norint klausytis savo mėgstamos muzikos …  Plačiau->

        Vairavimo metu laikyti telefoną rankoje naudojantis GPS ar kalbant telefonu – blogas pasirinkimas, gresiantis ne tik bauda, bet ir nelaimingu eismo įvykiu. Todėl vienareikšmiškai sakome, jog telefono laikiklis būtinas kiekviename automobilyje. Jis važiuojant kelyje padės išlikti budriam, neišklysti iš norimo maršruto, susisiekti su žmonėmis ir išspręsti nemažai kitų užduočių…  Plačiau->

 

PREKIŲ KREPŠELIS

close