fbpx

Verta žinoti

Kuomet atsibosta tūnoti tarp keturių sienų metas sėsti ant dviračio ir lėkti Neries pakrante ir išsimaudyti ežere arba upėje.
Jeigu su savimi nepasiėmėte dviračio – nebėda. Vingio parke dviratį galite išsinuomoti ir įveikti bent dalį šio maršruto.
Kelionės atstumas – 20.7 km.

Lietuvos dviračių takai: Vingio parkas – Žalieji ežerai (Vilnius)

Plačiau-> 

Žvėrynas dviračių takas I
Žvėrynas – dviračių takas

Ar esate kada važiavę dviračiu pajūryje ir girdėję jūros bangų bei pušų ošimą? Dar ne? Gal jau metas išbandyti? Sėskime ant dviračio ir išbandykime šį dviračių taką tarp Palangos ir Klaipėdos!
Neturite dviračių? Nebėda – juos galite išsinuomoti tiek Palangoje tiek Klaipėdoje.
Kelionės atstumas – 26.4 km.

Lietuvos dviračių takai: Palanga – Klaipėda

Plačiau-> 

Palanga Klaipėda Olando kepurės skardis
Olando kepurės skardis

Daržovių pasirinkimas turguje bei parduotuvėje yra gausus, tačiau jeigu skaitote šį straipsnį Jums jau kilo noras pasidomėti, kaip tos daržovės buvo užaugintos… Turbūt jau žinote, kad kuo iš tolimesnės šalies atvežtos daržovės ar vaisiai, tuo daugiau chemikalų bus ant jų, siekiant išlaikyti šviežumą. Ar kada kilo idėja užsiauginti nors ir mažą, tačiau SAVO derlių be jokių organizmui pavojingų trašų bei kitų chemikalų?

Kaip užsiauginti daržoves bute?

Plačiau-> 

Keliauti su dviračiu ir atrasti nepažintas ar aplankyti jau žinomas vietas gali būti tikras malonumas! Dviratis vasarą yra viena iš patraukliausių ir ekologiškiausių transporto priemonių. Kodėl verta naudoti telefono laikiklį dviračiui? Pritvirtinus ant dviračio telefono laikiklį, kelionė gali būti ypač patogi ir maloni ne tik keliaujant jau pažįstamais keliais ir takeliais, bet ir atrandant naujas vietoves.

Kaip išsirinkti geriausią laikiklio modelį?

Plačiau-> 

 

Difuzoriaus pasirinkimas gali būti iššūkiu net tikram eterinių aliejų fanui. Kokia turi būti vandens talpykla? Ar geriau vienas didelis ar 2 maži? Ar saugu difuzorių naudoti mažiems vaikams? Ar yra kokybiškų difuzorių iš ekologiško plastiko?

Kaip išsirinkti geriausią difuzorių aromaterapijai? Plačiau-> 

kaip issirinkti difuzoriu

Kokios spalvos populiariausios šiais metais? Ar vis dar dominuoja ryškios vasariškos spalvos, tokios kaip violetinė, raudona, žalia, geltona, oranžinė, rožinė?

Į ką dar svarbu atkreipti dėmesį renkantis stiliaus aksesuarą šiltuoju metų laiku?

Plačiau-> 

Xiaomi Mi Band vasaros spalvų kolekcija_5

Vasarą saulė taip vilioja pasišildyti jos spinduliuose! Kad ir kaip nemėgstame saulės nudegimų, tačiau kartais saulė ima ir per stipriai ,,pabučiuoja” net ir patį atsargiausią žmogų. Blogiausia, kai saulės nudegimas atsiranda pačioje atostogų pradžioje, ir nudegimų gydymas atima poilsio malonumą.

Kaip padėti jautriai, iki raudonumo įkaitusiai ir niežtinčiai odai?  Plačiau-> 

TOP 5 receptai nudegimams nuo saulės gydyti, kurių sudėtyje yra levandų eterinis aliejus_5

Jei jaučiate, jog ,,kimba“ liga, siūlome nebėgti iš karto į vaistinę, o pasitelkti natūralų ir veiksmingą gydymosi būdą. Eteriniai aliejai nuo senų laikų žinomi ir vertinami dėl savo puikių gydomųjų savybių. Kiekvieno eterinio aliejaus paskirtis yra unikali. Pasirinkus teisingą eterinį aliejų galima atsikratyti daugybės skirtingų negalavimų.

Eteriniai aliejai gali būti garinami tiesiogiai arba difuzoriaus pagalba… Plačiau-> 

Ar yra tekę drėkinti rankšluosčius ir juos išdėlioti kambariuose, norint pakelti drėgmės lygį? O gal paliekate atidarytą akvariumo dangtį ar atvirą vandens indą? Tačiau, jei ieškote patogesnio ir elegantiškesnio būdo, turbūt jau žinote apie oro drėkintuvus, ar kitaip sakant- difuzorius. Jų būna tiek daug ir tokių įvairių, jog pasirinkti ne visada lengva:

            Su filtru ar be filtro?

            Su mini USB ar su kištuku į rozetę?

            100 ml ar 3 l talpos?

            Šaltų garų? Ultragarsinį? Karštų garų? O gal drėkintuvą – oro … Plačiau->

         Jeigu skaitote šį tekstą, turbūt jau teko girdėti apie inžinerinį stebuklą, kurio pagalba galima per automobilio kolonėles klausytis muzikos tiesiai iš Jūsų telefono arba USB atminties rakto? Į saują telpančio prietaiso pagalba Jūs galite net ir 1989 m. automobilyje klausytis muzikos iš Youtube.

         Taigi, norint klausytis savo mėgstamos muzikos …  Plačiau->

        Vairavimo metu laikyti telefoną rankoje naudojantis GPS ar kalbant telefonu – blogas pasirinkimas, gresiantis ne tik bauda, bet ir nelaimingu eismo įvykiu. Todėl vienareikšmiškai sakome, jog telefono laikiklis būtinas kiekviename automobilyje. Jis važiuojant kelyje padės išlikti budriam, neišklysti iš norimo maršruto, susisiekti su žmonėmis ir išspręsti nemažai kitų užduočių…  Plačiau->

 

PREKIŲ KREPŠELIS

close