Xiaomi Mi Band vasaros spalvų kolekcija

Kiekvieną kartą vis sunkiau išrinkti kelias madingiausias drabužių sezono spalvas, kaskart jų atsiranda vis daugiau ir daugiau… Visa laimė, kad išsirinkus drabužių kolekciją jai lengvai galite pritaikyti Xiaomi Mi Band dirželius. Norint išryškinti stiliaus akcentus dažniausias nebeužtenka klasikinės juodos spalvos dirželio.

Spalvų institutas Pantone 2020 metų spalva išrinko klasikinę mėlyną spalvą. Paprasta, tačiau tuo pačiu ir kerinti, elegantiška ir lengvai derinama. Mėlyna spalva atspindi dangaus ramybę, su kuria vasarą mes žymiai dažniau turime glaudesnį ryšį. Dar prieš paskelbiant klasikinę mėlyną metų spalva, ji jau buvo antra pagal populiarumą spalva mūsų klientų tarpe. Mėlyna spalva nusileido tik klasikinei juodai spalvai. Bet ar norite dėvėti klasikinę juodą spalvą tokiu gražiu ir spalvingu metų laiku? O gal geriau pasinaudoti Xiaomi Mi Band vasaros spalvų kolekcija?

Verta nepamiršti ir kitų ryškių vasariškų spalvų, kurios puikiai dera prie vasarai skirtų suknelių – violetinė, raudona, žalia, geltona, oranžinė, rožinė.O gal norite pasidabinti vienu iš apyrankių modelių su gėlių ornamentais?

Šiltasis metų sezonas pasižymi saulėtomis dienomis. Tokiu metu labai populiari sportinė Xiaomi Mi Band apyrankių kolekcija. Rankos mažiau prakaituoja, nes apyrankėje esančios skylutės leidžia odai kvėpuoti. Sportinę kolekciją lengvai galite priderinti prie turimos sportinės aprangos.

Ar žinojai, kad kiekvienas iš mūsų turime savo asmenybės spalvą? ☺️Ar žinai kokia TAVO spalva?
❤️
🧡
💛
💚
💜
Atsakyk į klausimus ir sužinok savo asmenybės spalvą ->>
 

Esant geriems orams daug laiko praleidžiame gamtoje. Kartais dirbdami, kartais pramogaudami. Ranka neretai ima ir užkliūna už ko nors, o Xiaomi Mi Band dirželis suplyšta…. Pirma mintis tokius metu „ech, teks keisti ir ieškoti naujos apyrankės…“. Iš praktikos galime pasakyti, kad dažniausiai plyštanti vieta – dirželį prilaikanti kilpa.

Tokiu atveju verta rinktis modelį su metaliniu užsegimu arba metalinį Xiaomi Mi Band dirželį. Metalinė Xiaomi Mi Band apyrankė ypač mėgstama vyrų, kurie nuolat dirba fizinį darbą. Metalinė apyrankė taip pat mėgiama vyresnio amžiaus vyrų, nes pati Xiaomi Mi Band išmanioji apyrankė tuomet labiau primena klasikinius laikrodžius su metaliniu dirželiu, o vyresnis vyras – klasiką vertinantis vyras. Jeigu ieškote dovanos tėčiui šis variantas jam puikiai tiks!

Xiaomi Mi Band išmaniosios apyrankės turi tikrai spalvingą dirželių (apyrankių) kolekciją, tad kodėl gi jos neišbandžius kaip akcento prie savo vasariškų drabužių? 😊