fbpx

TOP 5 receptai nudegimams nuo saulės gydyti

TOP 5 receptai nudegimams nuo saulės gydyti

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk -5 procentų nuolaidą kitam apsipirkimui

     Vasarą saulė taip vilioja pasišildyti jos spinduliuose! Kad ir kaip nemėgstame saulės nudegimų, tačiau kartais saulė ima ir per stipriai ,,pabučiuoja“ net ir patį atsargiausią žmogų. Blogiausia, kai saulės nudegimas atsiranda pačioje atostogų pradžioje, ir nudegimų gydymas atima poilsio malonumą. Kaip padėti jautriai, iki raudonumo įkaitusiai ir niežtinčiai odai? Pirmoji pagalba – levandų eterinis aliejus, kuris yra vienas veiksmingiausių natūralių priemonių nudegimui gydyti (beje, nudegus ne tik nuo saulės, bet ir nuo karšto paviršiaus).

     Toliau pateikiame TOP 5 receptus nudegimams nuo saulės gydyti, kurių sudėtyje yra levandų eterinis aliejus.

     1. Aliejinė priemonė saulės nudegimui gydyti su levandų eteriniu aliejumi

     Ypač paprastas receptas – vos 2 ingredientai, todėl labai greitai pagaminsite.

     Ingredientai:  

     Įlašinkite levandų eterinį aliejų į bazinį augalinį aliejų, išmaišykite ir mišiniu patepkite nudegusią odos vietą. Paprasta kaip du kart du!

     2. Purškiklis saulės nudegimui gydyti su alavijų geliu ir levandų eteriniu aliejumi.

     Ingredientai:

     Sumaišykite visus ingredientus ir mišiniu patepkite nudegusią odos vietą. Mišinį galite supilti į buteliuką ir užsukti purškimui skirtą galvutę. Toks purškiklis bus ypač patogus kelionėje.

     3. Levandų, citrinų, pipirmėčių, kokosų mikstūra saulės nudegimui gydyti

     Ingredientai:

     Sumaišykite visus ingredientus ir mišiniu patepkite nudegusią odos vietą.

     4. Purškiklis nuo saulės nudegimų su alavijų sultimis, vitaminu E ir levandų eteriniu aliejumi

    Ingredientai:

     Sumaišykite visus ingredientus ir mišiniu patepkite nudegusią odos vietą. Mišinį galite supilti į buteliuką ir viršuje užsukti purškimui skirtą galvutę. Toks purškiklis bus ypač patogus kelionėje.

     5. Purškiklis saulės nudegimams gydyti su distiliuotu vandeniu ir levandų eteriniu aliejumi

     Ingredientai:

     Sumaišykite visus ingredientus ir mišinį supilkite į buteliuką, o viršuje užsukite purškimui skirtą galvutę. Toks purškiklis bus ypač patogus kelionėje.

      Ekologiškas levandų vanduo (hidrolatas) Plant Therapy taip pat efektyvi priemonė saulės nudegimams gydyti. Ypač tuomet, kai nuolat skubame ir nerandame laiko pasigaminti DIY priemonės pagal patikusį receptą.

     Tikimės, jog kiekvienas savo aromaterapijos vaistinėlėje suras ingredientų bent vienam iš šių  receptų, juolab, kad šie natūralūs vaistai nuo nudegimų yra labai veiksmingi! 😊

     Beje, levandų eterinis aliejus savo nauda pasižymi ir kitose srityse, tokiose kaip raukšlių mažinimas, plaukų ir odos puoselėjimas, atpalaidavimas nuo dienos rūpesčių, pagalba užmiegant ir dar daugiau, bet apie tai jau kitame straipsnyje. 😊

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

PREKIŲ KREPŠELIS

close